O firmě Kontakty Objednávky Školení Kariéra

Profil společnosti

ALIS, spol. s r.o. je česká softwarová společnost bez zahraniční spoluúčasti s vlastními kvalifikovanými programátorskými kapacitami. Vznikla na konci roku 1990 a počet zaměstnanců se pohybuje kolem 30.

Předmět činnosti

Tvorba, údržba a distribuce SW produktů; školící a lektorské činnosti; poskytování metodicko-poradenského zázemí k distribuovaným produktům.

Hlavní produkty

Společnost Alis se specializuje na vývoj informačních systémů pro oblast místní samosprávy. V nabídce jsou dvě produktové řady pod názvem KEO a KEO-X. Pro oblast školství dodáváme informační systém RELAX-KEŠ. Mnoho příznivců má originální databázové vývojové prostředí PC FAND, k němuž existují další užitečné produkty (ODBC ovladače, Tiskový manažer pro PC FAND).

Zázemí pro zákazníky

K rozsáhlým informačním systémům garantujeme písemným smluvním vztahem i návaznost na platnou legislativu. Instalaci a jejich údržbu provádíme vlastními pracovníky i prostřednictvím proškolených obchodních zástupců téměř ve všech okresech ČR. Samozřejmostí je poradenská linka "hot-line" a jako novinku nabízíme službu "Vzdálená pomoc", která umožňuje připojení na vzdálený počítač a rychlý servisní zásah na dálku.