PC FAND - databáze pro každého

PC FAND

Doplňky

Dárky pro vás

* * *

Program FAND Logik ZDARMA tisk článku

Po dohodě se spoluautorem programu, panem J.Chaloupkou z Loun, uvolňujeme ZDARMA pro všechny zájemce z řad škol, úřadů, firem, ale i jednotlivců pro osobní použití zajímavý a užitečný program FAND Logik. Program je vytvořen v PC FANDu 4.2.

Možnosti programu

  • FAND Logik vás pobaví a poučí. Prověří vaše znalosti a schopnosti logického myšlení. Obsahuje 1.000 úloh šestnácti typů, které procvičují a testují myšlení, kombinační schopnosti, některé aspekty inteligence a přitom podporuje tvořivé využití nabytých vědomostí.
  • Poměrně tvrdý časový limit a netradičně zadávané otázky zvyšují formální a psychologickou přípravu k řešení problémových úloh, se kterými se člověk běžně setkává v praktickém životě.
  • K dispozici je průběžné zobrazení času od začátku testu i zbývající čas k zodpovězení právě řešené úlohy (zvuková signalizace blížícího se konce časového limitu vám pěkně zvedne adrenalin).
  • Program umožňuje vytvářet další testy s parametry pro jejich následné řešení, evidovat úspěšnost řešitelů, exportovat a importovat testy od jiných uživatelů, tisknout protokoly o dosažených výsledcích.
  • Ovlivnit lze průběh výběru položek testu, průměrnou dobu na zodpovězení jednoho problému, povolený počet chybných odpovědí i použití pomocných textů. Ke každé úloze lze nabídnout až čtyři varianty odpovědí.

Využití

S pomocí FAND Logika můžete pořádat rodinné, školní či firemní soutěže, prověřovat znalosti testovaných osob, nebo se jenom prostě bavit a procvičovat své mozkové závity.

Instalace

Program si je možno stáhnout ve dvou variantách. Těm, kteří mají na svém PC k dispozici UFAND 4.2, stačí stáhnout verzi Bez UFANDu. Ostatní si musí stáhnout verzi S UFANDem.

Instalaci spustíte prostřednictvím programu Install.exe. Pokud budete instalovat verzi S UFANDem, instalační program vám vytvoří i spouštěcí příkazový soubor FLOGIK.BAT, jehož prostřednictvím pak můžete program startovat.

Pokud jste dosud na svém PC neměli žádný FANDovský program, budete si pravděpodobně muset také nastavit v systémovém souboru CONFIG.SYS parametr FILES=100 (pouze tehdy, pokud vás na to program sám upozorní).

Program si můžete stáhnout na stránce Ke stažení .